Doświadczenie użytkowników:

Większość poniżej wymienionych użytkowników POLARIS-a można znaleźć na Facebooku, skontaktować się z nimi i wymieniać doświadczenia.

Anton Rizman, Lublana – Emona

Szanowny Panie Dr Dino Tomić

Niech Bóg was błogosławi i wasz POLARIS. Używam go przez dwa tygodnie i już zauważyłem pozytywne zmiany w zachowaniu powiększonej prostaty.

Z poważaniem i życzę wszystkiego najlepszego

Ljubica Krnač, Erdevik

Przez trzy lata walczyłam z promieniującym bólem w głowie w okolicach 2 cm lewo od ciemienia. Wykonałam liczne prześwietlenia lecz nic nie wykazały, a leki działają sporadycznie. Używałam POLARIS przez 2-3 minuty w tym miejscu i ból zupełnie zniknął, niesamowite. Pozdrawiam i bardzo wam dziękuję.

Javorka Radović, Belgrad

Szanowny Panie doktorze Tomić, dziękuję Panu. Dzięki POLARIS-owi pozbyłam się bólu w stawach.

Svetlana Kokotović, Szabac

Korzystam z urządzenia prawie przez rok i jestem bardzo zadowolona, miałam częste zapalenie pęcherza, teraz już nie, od kiedy używam POLARIS-a. Dzięki, naprawdę uratowałał mnie Pan przed powodzią. Pozdrawiam.

Jasna Radanović, Lintz

Szanowny Panie doktorze Tomić, pragnę poinformować o leczeniu gruczołu tarczycy za pomocą POLARIS-u. Lekarze zmniejszyli moją dawkę leków z 125 mg na 100 mg. To jest wielki sukces. Kontynuuję terapię z POLARIS-em.

Pozdrowienia z Lintz

Darinka Viher, Słowenia

Dziękuję bardzo, dr Tomić … POLARIS jest super !!! Muszę przyznać, że używałam go przez dwa miesiące i uregulowałam nietrzymanie moczu. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Życzę miłego dnia.

Snežana Korlin, Zagrzeb

Szanowny Panie Dino, Za pomocą dysku POLARIS udało mi się zmniejszyć TSH z 30 do 3 w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Jestem wdzięczna CosmoCure, który jest naprawdę idealny. Dziękuję

Z poważaniem i wszystkiego najlepszego,

Emina Dujmović, Toronto – Kanada

Drogi Doktorze, chciałam zapytać kiedy Pan ponownie przyjedzie do Toronto? Nie chcę tego przegapić. Pragnę również dodać, że wszyscy w domu używamy krążka i możemy powiedzieć, że POLARIS ma “magiczną moc”.

Serdecznie pozdrawiamy

Jan Erik Sigdell, Stocholm, Szwecja

Moja żona kupiła krążek i byłem sceptyczny. Miałem arytmię serca i zaplanowaną, przez mojego kardiologa, elektrokardiografię serca kilka dni później. Moja żona umieściła krążek na mojej pięcie (czakrze serca) i wkrótce arytmia zniknęła sama. Moja żona śpi o wiele lepiej od kiedy POLARIS znajduję się obok jej poduszki. Będziemy eksperymentować dalej.

Dziękuję