POLARIS to niezwykłe urządzenie, które zwiększa przepływ bioenergii (energii życiowej) do twojego organizmu.Urządzenie to działa na bazie naukowej i jest wynikiem prac badawczych genialnych naukowców Georgesa Lakhovskiego i Nikoli Tesli. Dzisiaj już wiadomo, że jesteśmy istotami o elektromagnetycznej naturze, a każdy, kto tego nie rozumie, osobiście się przekona stosując POLARIS.

Choroba fizyczna pojawia się w okreśonym czasie po spadku poziomu i zaburzeniach przepływu (stagnacji) energii w naszym organizmie.

POLARIS może być wykorzystywany do naładowania centrów energii (tzw. czakr), które są odpowiedzialne za dostarczanie energii życiowej do narządów lub bezpośrednio do chorych miejsc i tam gdzie występuje problem.

WAŻNA UWAGA:

Podczas korzystania z POLARIS-a, możesz odczuwać symptomy w określonym miejscu na ciele, w postaci zwiększonego bólu, pieczenia, łzawienia, ucisku, rozgrzania, zwiększonej czynności jelitowej i tym podobnych. Osoby o słabym stanie zdrowia będą miały bardziej poważne problemy.

Nie pozwól, aby cię to zmyliło ponieważ to wskazuje, na fakt, że w tym miejscu występuje zaburzenie i że ciało znajduje się w trakcie czynności, które doprowadzą do poprawy. Symptomy te będą coraz mniej odczuwalne każdego dnia, dopóki nie zanikną i dopóki problem nie zostanie całkowicie usunięty, a organizm nie zostanie oczyszczony z nagromadzonych toksyn.

Zaleca się stosowanie 5-10 minut w punkatach od 1-5 (czakry), a w punktach 6 i 7 – czakry (obszar głowy) 3-5 minut, u osób starszych nawet krócej 2-3 minuty. Podczas jednego zabiegu możesz stosować we wszystkich punktach-czakrach po kolei (jedna po drugiej). W innych miejscach poza centrami energetycznymi możesz go stosować dłużej, przez 20-30 minut (nawet dłużej, jeśli chcesz) 2-3 razy dziennie, na przykład na bolesne stawy, kręgosłup i tym podobne. Przed i po zabiegu wypij szklankę wody w celu detoksykacji. Odkryj optymalną indywidualną miarę dla siebie. POLARIS może być stosowany i przez warstwę ubrania, ma taki sam efekt jak zastosowany bezpośrednio na skórze.

Możesz stosować w różnych miejscach na ciele podczas jednego zabiegu, jedno miejsce po drugim lub kilka miejsc jednocześnie przy pomocy kilku krążków.

Krażęk nie gromadzi żadnej energii jak kryształy i nie wymaga konserwacji. Może być stosowany przez wszystkich domowników oraz można go zastosować nawet u zwierząt domowych i roślin. Krażęk należy umieścić pod doniczką lub bezpośrednio na roślinie i obserwować efekty.

Applicazione sui centri energetici

1. CZAKRA. Krążek należy umieścić w pozycji leżącej pomiędzy nogami na warstwę ubrań (dla zachowania higieny) pierścieniami do ciała. To jest miejsce pomiędzy genitaliami i odbytem. Można również poprostu usiąść na krążku.

Wskazania: wszystkie infekcje odbytu i ogniska narządów zewnętrznych, zaburzenia miesiączkowania, świąd pochwy, zapalenie pochwy, zapalenie sromu, zapalenie cewki moczowej, infekcje dróg moczowych, hemoroidy, ból prącia, impotencja, przerost prostaty.

2. CZAKRA. Krążek należy umieścić na dolnej części brzucha, tuż nad kością łonową, nad pęcherzem moczowym, to jest ważny punkt ginekologiczny.

Wskazania: wszelkiego rodzaju zaburzenia miesiączkowania, zapalenie pochwy i sromu (zwiększone wydzielanie), świąd, bezpłodność u mężczyzn i kobiet, zaburzenia układu moczowego, infekcje dróg moczowych, niekontrolowane i nocne oddawanie moczu, przerost prostaty, impotencja, zapalenie jelit, zaparcia, biegunka), zaburzenia czynności jelit (wyściółki jelit), skurcze, problemy z nerkami, lumbago, ogólne osłabienie.

3. CZAKRA. Krążek należy umieścić nad żołądkiem, poniżej połączenia łuków żebrowych.

Wskazania: Wszystkie zaburzenia trawienne i gastryczne, bóle żołądka, wrzód żołądka i dwunastnicy, nudności, zaburzenia trawienia, meteorizm (zapalenie jelit), bóle głowy, bezsenność, kołatanie serca, wysokie ciśnienie krwi, depresja, niepokój.

4. CZAKRA. Krążek należy umieścić na środku klatki piersiowej.

Wskazania: zapalenie oskrzeli, astma, kaszel, problemy z sercem, ból w klatce piersiowej, kołatanie serca, ból piersi, lęk.

5. CZAKRA. Krążek należy umieścić w dolnej części szyi, wgłębienie powyżej kości piersiowej.

Wskazania: zapalenie tyreoidy, niedoczynność tarczycy – Hashimoto, wszystkie zaburzenia czynności tarczycy, astma oskrzelowa, zapalenie oskrzeli, problemy jamą ustną, dziąsłami i zębami, zapalenie gardła i migdałków, apopleksja.

Gruczoł tarczycy jest nazywany przewodnikiem całego organizmu. Kiedy nie działa prawidłowo, prowadzi do zaburzeń pracy narządów, przyspiesza starzenie i powoduje wiele innych problemów zdrowotnych. Zaleca się codzienne leczenie tego miejsca przez 5-10 minut w celu zachowania ogólnego stanu zdrowia i przedłużenia młodzieńczego wyglądu.

6.CZAKRA. Krążek należy umieścić na czole nie dłużej niż 3-5 minut, u osób starszych i krócej 2-3 minuty!

Wskazania: Ból głowy, zaburzenia oczu, niedosłuch, zapalenie zatok, zawroty głowy.

7. CZAKRA. Krążek należy umieścić na czubku głowy, na linii łączącej uszy, 3-5 minut, dla osób starszych i krócej 2-3 minuty!

Wskazania: Ważne miejsce ze względu na zaburzenia nerwowe, bezsenność, wszelkiego rodzaju zaburzenia mózgu, bóle głowy, udar, skurcze, przykurcze.

OTYŁOŚĆ należy leczyć codziennie poprzez umieszczenie krążka na środku brzucha pomiędzy pępkiem a kością klatki piersiowej, przez 10 minut (2-3 razy dziennie), a na miejscu piątej czakry przez 10 minut, stymulując tarczycę, która przyspiesza metabolizm i reguluje otyłość.

Inne zastosowania poza czakrami są dowolne w zależności od rodzaju problemu i Twoich osobistych odczuć. Krążek możesz przechowywać w domu, w pokoju, w którym spędzasz najwięcej czasu ponieważ oczyszcza twój pokój z każdego rodzaju negatywnej energii.

Polaris – dodatkowe wyjaśnienia dotyczące zastosowania

Krążek możesz stosować o dowolnej porze dnia, ale najlepszym czasem na zastosowanie krążka POLARIS jest poranek, kiedy jesteś wypoczęty, wtedy poczujesz całą jego moc. Należy przyłożyć zieloną stroną z pierścieniami do ciała (pomimo, iż krążek działa dokładnie tak samo po obu stronach). Warstwa ubrania nie zmniejsza jego efektu. Plastikowa torebka ochronna również nie zmniejsza efektu krążka, ale łatwiej jest z niego korzystać bez ochronnej torebki. Gdy chcesz postawić naczynie z wodą na krążku, umieść go w torebce, aby chronić go przed zarysowaniem. Jeśli farba i lakier ochronny odpadną z krążka to nie straci on swojej wydajności. Możliwe jest zastosowanie wielu krążków jednocześnie w miejscu kilku czakr lub w różnych miejscach, aby zaoszczędzić czas.

 

Zaleca się stosowanie POLARIS-a codziennie lub w określonym rytmie, który użytkownikowi odpowiada. Kiedy Twoje ciało zostanie wypełnione energią, gwałtowne symptomy będą mniej odczuwalne. To właśnie zostały oczyszczone Twoje kanały energetyczne, a ciało wypełniło się energią. Kiedy energia przepływa swobodnie przez twoje ciało, choroba powoli zanika. Wystarczy korzystać z krążka raz lub dwa razy dziennie w miejscu ośrodków energetycznych – czakr (każdy punkt 5-10 minut), można stosować w miejscu wszystkich czakr jedna po drugiej podczas jednego zastosowania lub korzystająć z większej ilości krążków w tym samym czasie. Jeśli dany narząd na poziomie okreśonego punktu (czakry) jest problematyczny, np. problemy z prostatą lub z kanałami moczowymi, należy zastosować w tym punkcie (czakra) przez okres do 20 min 2-3 razy dziennie, aż do poprawy. Inne problematyczne miejsca na ciele powinny być leczone 2-3 razy dziennie przez 20-30 minut (i dłużej, jeśli to konieczne), takie miejsca jak: miejsca bolesne, kręgosłup, stawy (przymocuj krążek elastyczną opaską bezpośrednio na nadgarstku lub taśmą klejącą na ubranie). Podczas zaburzeń krążenia i tzw. zimnych nogach krążek należy umieścić w pozycji siedzącej pod stopą jednej, a następnie drugiej nogi na 15-20 minut. POLARIS poprawia krążenie, przyspiesza zarastanie ran pooperacyjnych i złamań kości kilkakrotnie.

 

Ponieważ jest to energia naturalna, może być również zastosowana u osób z metalowymi implantami, a także podczas dowolnej terapii medycznej. W czasie ciąży nie zaleca się używania krążków, ponieważ ciąża sama w sobie wiąże się z pewnym ryzykiem. Kobiety w ciąży mogą się znajdować się w pobliżu krążka, mogą pić wodę uzyskaną pod wpływem krążka, a dopiero po porodzie korzystać z krążka.

Dzieci powinny być leczone tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest taka potrzeba, dzieciom nie jest potrzebna codzienna suplementacja energetyczna ponieważ mają jej ponadto.

Szybkim sposobem na zneutralizowanie stresu jest umieszczenie dłoni na krążku w wygodnym miejscu, należy również zamknąć oczy. Można również krążek trzymać pomiędzy złożonymi dłoniami na kilka minut (tyle, ile chcesz). Po kilku chwilach poczujesz uspokajający efekt. Efekt ten można osiągnąć również poprzez umieszczenie krążka w punkcie 3 (czakra), obszar nad żołądkiem. Biorąc pod uwagę, że mapa całego ciała znajduje się na naszych dłoniach, stopach i małżach usznych, bardzo szybko możemy osiągnąć aktywację i harmonizację wszystkich narządów poprzez umieszczenie krążka w tych obszarach na kilka minut. Jeśli nie jesteś w stanie wykonać pełnego zabiegu to istnieje bardzo prosty sposób, aby codziennie ożywiać swoje ciało i zrobić wiele dla zdrowia. Należy zastosować w punkcie 1 (czakra), siedząc 1-2 razy dziennie przez 10-15 minut na krążku, w dowolnym czasie w Twoim domu, w miejscu pracy lub w innym miejscu, w którym jest ci wygodnie. W późnych godzinach wieczornych jesteśmy zmęczeni i zdekoncentrowani i istnieje możliwość, że uśniemy z krążkiem na sobie, co nie jest pożądane, w ten oto sposób mogą się pojawić nieprzyjemne symptomy wynikające z zbyt długiego użytkowania. Jeśli się tak stanie (odczujesz drżenie, ogłuszenie), kilka razy dziennie weź prysznic z letnią wodą, pij dużo wody i przerwij stosowanie na kilka dni. Optymalny okres stosowania jest podany w instrukcji, każde inne zastosowanie krążka jest podyktowane indywidualnymi odczuciami i potrzebami. Jeśli odczuwasz przeciążenie ciała, zmniejsz częstotliwość stosowania lub przerwij leczenie na kilka dni. Osoby w podeszłym wieku i osoby o złym stanie zdrowia powinny rozpoczynać od krótkotrwałych sesji do 5 minut w miejscu ośrodka (czakra), ponieważ ich organizm nie jest w stanie przepuścić olbrzymiej ilości energii, w poóźniejszym okresie można zwiększyć częstotliwość. Nie należy przechowywać krążka w nocy pod poduszką lub łóżkiem lecz obok łóżka lub w jego pobliżu (optymalna odległość 0,5-1 m). Najlepszym sposobem na korzystanie z krążka jest samodzielne odnalezienie optymalnej miary. Ponieważ wszyscy mamy indywidualne potrzeby w zakresie jedzenia i picia podobnie jest również z  energią. Przesada nie jest przydatna w niczym. Ponieważ wiemy, że energia słoneczna i opalanie się są niezwykle korzystne dla naszego zdrowia, wiemy również, co znaczy kiedy przesadzimy. Dlatego organizm nie powinien być zmuszany do stosowania nadmiernej energii, ponieważ powrót do zdrowia nie jest możliwy w krótkim okresie. Nie należy się spieszyć, ale cierpliwie i z umiarem każdego dnia napełniać energią swojej komórki, narządy i cały organizm zachęcając do samoleczenia w całkowicie naturalny sposób, co jest jedyną możliwą rzeczą. Miło wiedzieć, że nie ma rzeczy niemożliwych, prawda? Przyszłość nadchodzi!

Dr Dino Tomić